Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mylisz się znałem ich i pamiętam co porabiali wieczorami. Chodzili pijani po osiedlu niszcząc lampy mażąc ściany klnąc i krzycząc w godzinach nocnych. Zastraszali ludzi. W dodatku narkotyki. A to że nie mieli pracy ambicji czy perspektyw to tylko wyłącznie ich wina bo człowiek ma nieskończone możliwości jeśli tylko czegoś chce. Co do Karola znałem go i wiem że nie wierzył w Boga więc to bez różnicy dla niego czy ten bedzie go sądził za odebranie sobie życia. Poza tym miał perspektywy i wiem że był wybitnie inteligentny. Reszta to bandyci i dranie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naprawiampralki napisał:
wypisujecie takie głupoty, że aż żal czytać. Troche zrozumienia, troche szacunku może. ?! Pewnie któraś z matek to czyta i co sobie myśli jak widzi takie wrzuty na jej syna, że to przestępca itp. ? a 'nazeli' pomyśl, że kilka osób uważa Cię za przestępcę i też by było im wesoło gdybyś zarzucił/ła line na szyje. miło prawda. ? oj biada, biada.
Tak niech myślą sobie tylko że ja NIE jestem nim a oni owszem byli. Kiepska riposta. Wracaj naprawiać te swoje pralki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam i sama nie moge uwierzyć w to co jest tutaj napisane. NArkotyki? Brak perspektyw na życie? Ludzie zastanówcie sie nad tym co piszecie. ponad 80% osób które tak twierdzą albo nie znali ich wcale albo znali tylko dwóch czy trzech. a Co z resztą? Tworzycie niepotrzebne stereotypy o reszcie. Chodziłam kiedyś z jednym z nich do klasy i wiem ze to był wyjątkowo inteligentny człowiek. Już na poziomie gimnazjum potrafił wykazać się ogromną wiedzą, której pewnie ja teraz nie posiadam przystępując za moment do matury. I co sobie pomyślą osoby które go nie znają, a to czytają? Że menel, wandal, ćpun i alkoholik? Ja mówie "nic z tych rzeczy". To porządny człowiek z porządnej rodziny. Cały czas chyba zapominacie, że mieli rodziny. Chłopak o którym wspomniałam ma rodzeństwo, które dzięki "uprzejmości" innych (np facebook) napewno czytali ten artykuł i te komentarze. I co teraz muszą czuć? Napewno nie otrząsnęli się po śmierci bliskiej im osoby, w czym napewno IM NIE POMAGACIE!! Dajcie wreszcie spokój. Co wam da, że napiszecie ten komentarz? Myślałam, że po dniu ta wasza "konwersacja" sie zakończy, że pukniecie sie w łeb i zmądrzejecie, ale jak widać myliłam się. Wy tak jak i ja nie rozumiecie jak to jest spotkać sie z taką tragedią. Pisało ze będzie ich sześciu, w co nie wierzę, ale mimo to, pamiętajcie, że to może być ktoś z waszego bliskiego, bardzo bliskiego otoczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze jedno: czy ktoś wierzy w Boga czy nie to nie wasz interes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a h** im w d***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie do cholery!!! pewnie większość z was która wypisuje te głupoty nawet nie znała "tych" chłopaków i ich problem ów! robicie z nich bandytów tylko czego nikt im w porę nie pomógł???!!!ostatni z nich był moim kuzynem i nikt mi nie wmówi ze był przestępcą!kiedyś był super chłopakiem, ale się pogubił i stad ta tragedia...z reszta chłopaków było podobnie od nikogo pomocy tylko ciągłe potępianie! Czego żałujecie "Karola"? bo co był synem radnego i miał kasę a chłopaki z bloków nie? bo nie mieli bogatych rodziców! tych którzy nie maja kasy od razu się skreśla i wyzywa od bandytów! ludzie nie macie sumienia ! trochę szacunku dla rodzin tych chłopaków! oni potracili najbliższych postawcie się w ich sytuacji a może w końcu przestaniecie pier..lić takie farmazony!!!! Rafał[*]. Świec Panie nad jego duszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAM SZATAN! napisał:
to jest po prostu selekcja naturalna, a nie żadna sekta. ale jak to na wsi, ludzie będą gadać
Prawda ojcze, selekcja naturalna, nic więcej. Dobrze, ze słabe jednostki eliminują się same, przynajmniej te silniejsze na darmo się nie wysilają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Córka szatana napisał:
Prawda ojcze, selekcja naturalna, nic więcej. Dobrze, ze słabe jednostki eliminują się same, przynajmniej te silniejsze na darmo się nie wysilają.
nie no żal mi Ciebie ~Córko szatana~! Te niby słabe jednostki robią taki krok przez takich jak Ty skupionych na sobie egoistach!Wysil się jak tak bardzo chcesz i zacznij myśleć co piszesz, bo się nie popisałaś! to ze masz prawo do wypowiedzi to nie znaczy że masz prawo obrażać nie żyjących i ich bliskich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazeli napisał:
Mylisz się znałem ich i pamiętam co porabiali wieczorami. Chodzili pijani po osiedlu niszcząc lampy mażąc ściany klnąc i krzycząc w godzinach nocnych. Zastraszali ludzi. W dodatku narkotyki. A to że nie mieli pracy ambicji czy perspektyw to tylko wyłącznie ich wina bo człowiek ma nieskończone możliwości jeśli tylko czegoś chce. Co do Karola znałem go i wiem że nie wierzył w Boga więc to bez różnicy dla niego czy ten bedzie go sądził za odebranie sobie życia. Poza tym miał perspektywy i wiem że był wybitnie inteligentny. Reszta to bandyci i dranie.
zgadzam się. ja bym zrobił jeszcze listę kilku którzy powinni zawisnąć. większość z nich była zwykłymi bandytami. 0 litości dla takich jak oni. a teraz dawać, jedźcie po mnie ile wlezie. mam was gdzieś. btw: "chodzili pijani" i naćpani i jeszcze jedno: ta bajka z dealerem i trefnym stuffem... robactwo trzeba tępić, jeżeli wiecie co mam na myśli dobrej nocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szatanichzje napisał:
zgadzam się. ja bym zrobił jeszcze listę kilku którzy powinni zawisnąć. większość z nich była zwykłymi bandytami. 0 litości dla takich jak oni. a teraz dawać, jedźcie po mnie ile wlezie. mam was gdzieś. btw: "chodzili pijani" i naćpani i jeszcze jedno: ta bajka z dealerem i trefnym stuffem... robactwo trzeba tępić, jeżeli wiecie co mam na myśli dobrej nocy
domyslam sie, ze jestes przykladnym katolikiem i nie sądzisz innych, bo tylko Bóg moze nas sądzić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy to prawda ze znow chcial sie powiesic w tej " piwnicy" ale zdazyli odciac??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby to byla prawda, to by tu juz nie jeden post na ten temat byl napisany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rychu napisał:
domyslam sie, ze jestes przykladnym katolikiem i nie sądzisz innych, bo tylko Bóg moze nas sądzić?
jestem ateistą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwny nick jak na ateiste "szatanichzje";> ateista nie wierzy zarówno w Boga jak i szatana, wiec nie wiem kim Ty tak naprawde jestes ;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rychu napisał:
dziwny nick jak na ateiste "szatanichzje";> ateista nie wierzy zarówno w Boga jak i szatana, wiec nie wiem kim Ty tak naprawde jestes ;>
nick nie musi odzwierciedlać rzeczywistości -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wam to da ze bedziecie tutaj wypisywac jakies rzeczy prawdziwe albo i nie prawdziwe??? Czy to przywroci zycie tym chlopakom??? Czy odmieni zyczie ich rodzin??? NIE. Wasze zdania ze to sekta ze szatan ze narkotyki... A może poprostu słaba psychika i zamkniecie sie w sobie a pozniej juz brak wyjscia i niestety "koniec gry". Nie znałam chlopakow ale jest mi szkoda i ich i ich rodzin. zwłaszcza ze to byli mlodzi ludzie przed ktorymi swiat sie otwierał zbyt wolno a zbyt szybko sie zamknał.... Spoczywajcie w pokoju....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktos napisał:
Co wam to da ze bedziecie tutaj wypisywac jakies rzeczy prawdziwe albo i nie prawdziwe??? Czy to przywroci zycie tym chlopakom??? Czy odmieni zyczie ich rodzin??? NIE. Wasze zdania ze to sekta ze szatan ze narkotyki... A może poprostu słaba psychika i zamkniecie sie w sobie a pozniej juz brak wyjscia i niestety "koniec gry". Nie znałam chlopakow ale jest mi szkoda i ich i ich rodzin. zwłaszcza ze to byli mlodzi ludzie przed ktorymi swiat sie otwierał zbyt wolno a zbyt szybko sie zamknał.... Spoczywajcie w pokoju....
na całe szczęście im to życia nie przywróci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mozesz oceniac ludzi skoro ich juz nie ma??? Dostaną odpowiednia zaplate ze swoje zycie po tamtej stronie zycia.... A TY ich oceniac nie mozesz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szatanichzje napisał:
na całe szczęście im to życia nie przywróci
~~szatanichzje~~ "na szczęście"???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to czy ktoś komentuje innych szczególnie po śmierci to kwestia moralna, nikt mi tego zabronić nie może. każdy wie swoje, a forum jest po to aby wyrażać swoją opinię, więc nie widzę żadnego problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 57

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...